Studio108


Praktilised joogatehnikad pingetest ja stressist vabanemiseks

Regulaartund, kus praktiseerime nii krija hatha joogat kui akupunktuuri-elementidega enesemassaaži igapäeva elu käigus tekkivate kehapingete vabastamiseks.

Aeg: Neljapäev kl 11:30–12:30;
esimene tund 18.september
Juhendaja: Toomas Õunap
(krija hatha jooga, Hiina meditsiinikool,
akupunktuur)
Toimumiskoht: Studio108, Müürivahe 31–1
Riietus: mugav vabaaja riietus

 

Kursuse tasu: üksikkord 10 €,
kuupilet 32€.
(õpilastel ja pensionäridel 8/26).
Tasuda saab kohapeal sularahas
või enne tundi ülekandega
MTÜ Stuudio Sada Kaheksa arveldusarvele
selgitusse tunni kuupäev ja kellaaeg.

 

Tundide sisu:

Soenduseks kasutatakse tunnis peamiselt enesemassaaži tehnikaid, mis lõdvestavad läbi enamlevinud stressi piirkonnad. Õpitakse lihtsamaid akupunkte leidma ja kasutama. Tunni jooksul tehakse läbi neid samu piirkondi pingest vabastavaid joogavaldkonda kuuluvaid venitus-, tugevdus- ja ka lõdvestusharjutusi. Lisaks stimuleeritakse ja tugevdatakse immuunsüsteemi ja omandatakse tehnikad keha energia ringluse parandamiseks.

Tundides läbime sügise ja talve jooksul järk-järgult järgmised tegevused:
Sügisene immuunsüsteemi tugevdamine ja keha talveks ettevalmistamine. Stressi vähendamine peast, kuklast ja kaelast, alaseljast ja nimmepiirkonnast, kõhu- ja rinnakupiirkonnast. Jalgade ja käte pingete vähendamine.

Loe lisaks:
akupunktuur.eu/jooga-2/joogalik-lounapaus-tallinnas/

Juhendajast:

Toomas Õunap alustas oma „sisemise“ hariduse teekonda Holger Oidjärve joogaõpilasena aastatel 1995–2002. Õpetaja Ingvar Villido juures Lilleorus on praktiseerinud alates 1997 aastast erinevatest koolkondadest pärit enesearendamise tehnikaid.  Aastatel 1999-2002 läbis Neijingi kooli (Hiina Traditsiooniline Meditsiin).
2004–2006. a krija–jooga I, II ja III astme pühitsused ja krija hatha jooga õpetajate koolitus õpetajate Durga Ahlundi ja Marshall Govindan Satchitananda juhendamisel.

Loe lähemalt Toomase õppimise ja õpetamise teest siin.
 

Juhendaja kontakt: enesemassaaz(ät)gmail.com, mob 510 1272, www.akupunktuur.eu