Studio108


Studio108 joogareisid ja retriidid väljaspool Eestit

Avatud joogalaagrid kõigile kriya hatha jooga praktiseerijatele:

NB! MTÜ Stuudio Sada Kaheksa ei ole turismireiside korraldaja, vaid pakub joogatunde kriya hatha jooga  praktiseerijatele Eestis ja Eestist väljaspool, paikades, kuhu joogasõber saab omal käel või teiste joogapraktiseerijatega grupiviisiliselt koos kohale tulla ja joogatundidest osa võtta. Samuti ei paku me majutusteenust, vaid kokkuleppel viime oma joogatunde läbi erinevates majutuspaikades.

 

mai algus 2023 - Heaolu retriit kriya hatha jooga ja näojoogaga Lõuna-Türgis

 GRUPP SAI TÄIS! AGA PAKKUMISEL 1 LISAKOHT! SAMA HINNAGA :) JEE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pildil Alanya Castle, kuhu matkama läheme.


Oled teretulnud Studio108 kevadisele heaolu retriidile!

Toimumisaeg:
1.-8. mai 2023 (kestvusega 8 päeva, tagasi saabumine Tallinna Lennujaama ööl 9. mai kuupäevaga)
Näojoogat õpetab: Anneli Hallik
Taastavat joogat ja kriya hatha joogat viib läbi:
Aale-Triinu Sonn
Korraldusliku poole eest hoolitseb: Greta Kaupmees
Reisipaketi eest vastutab: reisibüroo Reisihunt
Hotell: Lõuna-Türgi rannikulinnakeses Sides, Armas Bella Sun (all included pakett koos 3x päevas toitlustusega hotelli buffees).
Registreerumine: kirjuta: info@studio108.ee või otse Gretale greta@suvi.ee. Osaluse eeltingimuseks on varasem kriya hatha jooga tundides osalemine, uued huvilised saavad enne tutvuda baastehnikatega meie kriya hatha jooga tundides! Grupi suurus on max 16 inimest + juhendajad.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pildil: Hotelli Armas Bella Sun rand


2023.a. jooga- ja heaolu retriidi sisulisteks teemadeks on:

* Taastavad lõõgastuse ja puhkuse praktikad
* Kriya hatha jooga sügavalt muutvad praktikad
* Energiseerivad praktikad ja elujõu vaba voolamine
* Näojooga meetodi üllatava mõju kogemine - tunne end igas mõttes tõstetult, nii füüsiliselt kui tunnetuslikult kui teadlikkuses!

Üldine päevakava:
Hommikujooga rannas - hommikusöök hotelli buffees - näojooga - vaba aeg - lõunasöök buffees - vaba aeg - pikem joogatund matil hotelli aias jooga bangalos - õhtusöök buffees - näojooga - satsang ja vaba aeg. :)
Lisaks võtame ühel õhtul ette matka ja meditatsiooni Kleopatra rannikul Damlatas'i tervendavas koopas (Tripadvisori fotosid Damlatas'i koopast vaata siit), mis on tuntud ka kui "asthma-cure cave" ehk astmast tervenemise koobas.  Sama koopa kohal teeme ka mitmetunnise mägimatka Alanya Castle juurde. Ning paar päeva hiljem oleme terve päeva väljasõidul Green Canyonis. Ning muidugi kuulub Türgis heaolu retriidi juurde soovijaile Hammami külastus, turu elamus Side linnas ja palju muud elamusrohket.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pildil Green Canyon, mis on erkroheline pika kujuga järv looklemas kõrgete mägede vahel.


Kaasa:
Mugavad liikumist võimaldavad riided, oma joogamatt ja väike lauapeegel näojoogaks (täpsem soovitus, milline, tuleb liitujatele :)). Matkamiseks sobivad kinnised suvejalatsid ja õhuke päikest varjav peakate. Muidugi tasub kaasa võtta ka rannariided ning päikesekreem, sest maikuus on Lõuna-Türgis laussuvi! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pildil: Hotelli Armas Bella Sun jooga bangalo

Registreeru joogareisile:
Kui soovid meie heaolu retriidi kohta edasist täpsemat, anna meile julgelt kohe märku info@studio108.ee! Grupist osa on juba täis ja vabu kohti veel vaid 1!

Joogaritriidi osalustasu:
kõik hinnas on
990€.
Ettemaks sellest tuleks tasuda veebruaris 133,9 (ei kuulu tagastamisele osaleja enda loobumise korral.)
See sisaldab: 5% reisipaketi eest, mis on 33,9€ (lennukipiletid, hotellipakett 3x päevas toitlustusega ja majutusega 2-stes tubades, transfeer jne.) ja ettemaksu Studio108-le korralduslikuks pooleks 100€.

Reisipaketi ettemaksu saab sooritada: MTÜ Stuudio Sada Kaheksa, LHV pank a/a EE737700771006616578, selgitusse "joogaritriit".
NB! Ettemaksupileti üks osa - 50€ - on saadaval ka Stebbys, teenuse pakkuja Studio108 alt.

Ülejäänud summast põhiosa tasumine toimub sulle sobivalt kas osade kaupa või korraga järgnevate kuude jooksul, või hiljemalt 4 nädalat enne reisi ehk 3. aprilliks.

Ei sisaldu hinnas:
*  Reisitõrke- ja tervisekindlustus (Kellel pole püsivat automaatset kindlustust nt krediitkaardiga, soovitame teha (kuid ära BTA-d võta, see Türgis ei toimi).
*  Vaba aja raames iseseisev liikumine kohaliku bussiga (ca 2€ pilet) või omal soovil mujal söömine.
*  Green Canyon'i külastus (edasi-tagasi transfeer, laevareis, lõunasöök) - 35-40€
*  Hammami külastus (alates 20€), massaažid, maskid vms hoolitsused jne.
*  Köisraudtee pilet soovijatele (ca 5€), kes tahavad kohalikesse mägedesse minna ja ka Alanya kindlust näha.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pildil kondlisõit Alanya mägedesse, hingematvalt kaunite vaadetega üle Kleopatra ranna ja kaljude


 

 

 

 

 

 
 

  

Ootame Sind heaolu retriidile, elama elusamat ja teadlikkumat elu ning avastama, kuidas südamel on oma naeratus!

 

 

 

 

 

Lugemist - La Gomera

 


Studio108 kriya hatha jooga juhendajad on viinud läbi 2 joogaritriiti (2017 ja 2018 aasta sügisesel)  La Gomeral, kus majutusime eestlannast kunstniku Ave Nahkuri meeliköitvas elamises, kogu turistimiljööst kaugel eemal. Saarel saime segamatult joogatada, matkata, iseendile tervisetoite valmistada ja looduskaunis kohas lihtsalt puhata. Kõik see osutus nii ideaalseks, et tahtsime väikest otse Aafrika külje alll paiknevat saart näha ka kevadistes õites! Nii on plaan taas teha üks joogareis sinna 2021 aprilli esimeses pooles.

Kanaari saartest üks väikseim, lummab La Gomera kõiki külastajaid oma mitmekesise ja kohati haruldase loodusega. See on paljude legendide, puutumatu looduse, traditsioonilise toidu ja imeliste,
vanu kombeid jälgivate elanikega saar. Vulkaaniline päritolu avaldub siin eriti selgelt järskude kuristike,
sügavate orgude ja gigantsete kivimoodustiste näol. Näeme lopsakat loodust, vanu terrasspõlde, palmisalusid ja väikseid mägikülasid. Saare keskosas on vulkaani kraatri sisemuses,
salapärane ja maagiline UNESCO kaitse all olev Garajonay Rahvuspark. Paks pilveloor varjab siin La Gomera kõige suuremat looduslikku vara – laurissilva metsa. Saame teha jalutuskäigu dinosauruste ajast pärinevas igihaljas metsas. La Laguna Grande on rahvuspargi süda.
Saare mitteametlik kaitsepühak on Christoph Kolumbus, kuna just sellel saarel peatus ta kolm korda, et varustada oma laevastikku toidu ja mageda veega oma ajaloolistel ekspeditsioonidel.

Saarel on mitmeid tumeda vulkaanilise liivaga paradiislikke randu, mis üllatavad oma rahuliku miljööga - kärarikas tänapäevaturism on leidnud oma koha hoopis naabersaartel, eriti Tenerifel. La Gomera on pigem matkajate, loodushuviliste, joogatajate, ka kunsnike ja muidu loomerahva huviorbiit. Kohalikud on vaiksed ja sõbralikud, hispaania keelt kõnelev väikest kasvu saarehõim on tuntud oma rahumeelsuse ja sõbralikkuse poolest. Saarel on endale koduslid rajanud mitmete aastakümnete jooksul ka märkimisväärne hulk sakslasi, isegi Angela Merkel pidi puhkamas käima just La Gomeral. Samuti on pisikesel saarel mitu eesti peret.

 

 

Saare keskosas on vulkaani kraatri sisemuses,
salapärane ja maagiline UNESCO kaitse all olev Garajonay
Rahvuspark. Paks pilveloor varjab siin La Gomera kõige suuremat
looduslikku vara – laurissilva metsa.

 

 

 

Studio108 joogareis Lõuna-Kreetale!

Aeg: oktoobri lõpp - novembri algus 2020.
Koht:
Pitsidia (Kreeta lõunarannik)
Korralduses kriya hatha jooga juhendajad : Aale-Triinu Sonn, Anneli Hallik, Greta Kaupmees
Registreerumine: info@studio108.ee

 

Pitsidia on mägedega külgnev idülliline küla Lõuna-Kreetal, 30 minuti jalutuskäigu kaugusel paradiislikust rannast. Maalilises ja samas hingekosutavalt väekas paigas praktiseerime tervistavat ja teadlikkust tõstvat kriya hatha joogat, puhkame, tasakaalustume, naudime isekeskis tõeliselt head seltskonda ja kohalikku kultuuri. Külastame oma transpordiga ka värviküllaseid mägilinnakesi ning looduslikke väepaikasid (Matalas: legendaarsete koobastega kaljusein ja vanalinnas asuv kalju sisse kaevandatud iidne kirik; Phaestoses: Vana-Kreeka varemetega võimas rahumägi, päevatuur Ida-Kreetal asuvasse Zeusi koopasse, jne).

Vaata pilte eelmisest joogareisist Kreetale siit.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Päevakava:

  • Kriya hatha jooga tunnid hommikuti Izabella Pension hotelli katusel (või saalis);
  • Hommikusöök majutuskoha juures;
  • Vaba aeg enamus reisipäevade keskel, mida saab igaüks veeta oma eelistuste järgi, kas rannas, looduses, kohalikes külakestes;
  • Kahel päeval grupiga väljasõidud, mis pakuvad peatusi nii idüllilistes erksavärvilistes mägilinnakestes kui ka kergemat jalgsimatka looduslikes väepaikades. Neil päevil saame mediteerida ja joogatada päeva jooksul erilisemates asukohtades;
  • Kriya hatha jooga ja satsang varasel õhtupoolikul, enamasti Izabella Pension hotelli katusel või saalis;
  • Õhtusöök ja vaba aeg kohalikus külakeses või majutuskoha juures;

Kaasa: Mugavad liikumist võimaldavad riided ja oma joogamatt. Matkamiseks sobivad kinnised jalatsid ja õhuke päikest varjav peakate, rannariided, sääsetõrje ning kasu võib olla taskulambist. :)

Reisikulud:

Joogaritriidi tasu meiepoolsetele korraldajatele: sisaldab kriya hatha jooga tunde, meditatsioone ja satsange 2-3x päevas (kokku ca 25h ulatuses) 250€;

Kohapealsed muud kulud orienteeruvalt 245€
- majutus 2-stes tubades privaatses hotellis
Izabella Pension, mis on pea üleni ainult meie joogapraktiseerijate päralt (maksta kohapeal otse majutajale);
- kõik hommikusöögid;
- ühine pidulik õhtusöök hotelli Izabella Pension omanikult meie grupile;
- meie oma transport Kreeta saare eri paikades asuvate vaatamisväärsuste juurde;
-
mõnedel vaatamisväärsustel on ka sümboolsed sissepääsupiletid.

Lisaks tuleb arvestada:
Lennupiletid ning transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi on omal kulul (kui küsimusi tekib, siis Greta on valmis igati aitama organiseerida).
Reisikindlustuse soovitame ka kõigil isiklikult teha. 

 

Oled ülimalt teretulnud küsima ka juurde! Sulle vastavad hea meelega:

Greta Kaupmees, kes hoolitseb reisi korraldusliku poole eest ja on Sulle igati abiks ka lennukipiletite ostmise juures, samuti kõikide kohaletulekuga ja kohapealse eluga seotud küsimuste juures.

 

 

 

 

 

 

Aale-Triinu Sonn, kogenud kriya hatha jooga instruktor, kes viib kohapeal joogatunde läbi.

 

 

 

 

 

 

Anneli Hallik, kogenud kriya hatha jooga instruktor, kes viib kohapeal joogatunde läbi.

 

 

 

 

 

 

Joogareis on midagi Sulle endale. See on midagi, mis jääb kauaks meelde, ühendab tervise ja enesearengu teekonna ning lisab kosutavale puhkusele ka väärtusliku kultuurilise kogemuse!