Studio108


Kriya hatha jooga Aale-Triinuga

Armas joogasõber,
Igal neljapäeval kl 18:15 oled teretulnud kaasa tegema kriya hatha jooga tunde, Kadriorus SAALIS või ONLINE!
🙏
AEG: Neljapäev, kl 18:15-19:45 või järelvaatamisega endale sobival ajal
OSALUSKOHT: Kadriorus, Weizenbergi 20/1, Gaia Koolis, 3. korruse saalis või ONLINE (sissepääsu link allpool)


Osalema on oodatud kõik vanad ja uued huvilised!

_________________________________________________________________________________

VAATA KA TASUTA MINIVIDEOSID TEISTEST TUNDIDEST:

 • Päikesetervituse praktika kasutamisest ja sisemise valguse jõust.
  https://youtu.be/CmtmuQKbGwk (See 4-minutiline videosõnum on algus joogatunnist, mis oli tervenisti pühendatud valgusele.)
 • Hommikujooga harjutus rindkere organite ja hingamisteede tugevdamiseks. Lisaks soovitame sama harjutust ka südameenergia vabastamiseks ehk kui juhtub olema miskit rasket hingel, saab olemise kergemaks :) - https://youtu.be/Dl1vOsvZ6mE (1:18 min).

JA KUULA/VAATA PIKEMAT INTERVJUUD ELUST & JOOGAST:

 

 

 

 

 
Osalustasu
neljapäevastes tundides:
1 kord - 15€, kalendrikuu - 50€
Palume tasuda ettemaksuna: A-T Disain OÜ, LHV a/a EE367700771006616468. Selgitus: jooga + tasutava tunni toimumiskuupäev. Piletid on olemas Stebby ehk vana nimetusega SportID keskkonnas, otsingusse pannes Studio108. Ostes pileti sealtkaudu, palun edasta voucheri nr ka otse juhendajale.

Video teel osalemiseks varu valmis: arvuti või telefon, hea interneti ühendus, mugav rõivastus, joogamatt, pleed ja istepadi, soovi korral ka märkmik-pliiats ning veepudel/klaas. Kui võimalik, on hea ka süüdata ka küünal, et koondada oma tähelepanu vajalikul viisil eesmärgipärasele tegevusele.
Lihtsaks avanemiseks on vajalik ka, et seadmes on olemas Zoom rakendus. Enne esmakordset kasutust leiad allalaadimiseks tehnilise juhendi siit.


Tundides teeme:

 • Kriya hatha jooga praktikad, mis sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele (võtame läbi ka kõik kriya hatha jooga 18 asendit detailselt);
 • Praktiseerime nii päikesetervitusi (mitmeid erinevaid), kui ka kuutervitust.
 • Läbi mitmete erinevate dünaamiliste ja staatiliste joogaasanate ning hingamise, õpime vabastama ka sügavaid pingeid füüsilisest kehast ning jõudma seeläbi parema tervise ja üldise heaolutunde juurde;
 • Kasutame teadlikkust ja konsentratsiooni aina peenemate kehaaistingute eristamiseks ning mõistmiseks, milline mitmetasandiline mõju on füüsilise keha asendidtel ja erinevatel hingamisviisidel konkreetselt;
 • Praktiseerime tasakaaluharjutusi süvalihaste ja meele treeninguks;
 • Teeme hingamistehnikaid ehk pranajaamasid, mis toetavad meid nii füüsiliselt kui ka psüühiliselt ja ka puhtal algasel eluenergiatasandil;
 • Praktiseerime lõdvestunud aktiivsust või teistpidi - aktiivset lõdvestumist - harjutuste sooritamisel;
 • Tunni lõpetab enamasti kas tervendav meditatsioon või meditatiivne lõdvestusharjutus.


KOHT: Weizenbergi 20/1, Gaia Kooli 3. korruse suures saalis või online otseülekande osalusega!
AEG: Neljapäeviti kl 18:15-19:45 nii saalis kui otseülekandena, kuid tunniga liitujatele olemas ka järelevaatamise võimalus.
Vaata ka juba varasemalt toimunud tundide nimekirja teemade kaupa siit - neid kõiki saab tellida endale!
Tagasisidet tundidest, töötubadest, laagritest:

Juuni 2022.

Vaagnapõhja lihaste treeningu pooltundide sari videodena:
Tahan tänada supermõnusa programmi eest! :) Nii hariv, nii hästi kõiki seoseid selgitav ja samas praktiline. Oli tõeliselt põnev õppida selle järgi. Aitäh-aitäh-aitäh!!! :)
Päikest ja ikka head!
Kristel


November 2021.
Hei, tegin just 18.11 joogatundi ja tahtsin öelda, et see oli kuidagi eriliselt hea. See oli mônusalt masseeriv ja toonust andev. Aitäh, et sa teed, mida sa teed 🙏 🥰
M.S.

August 2021, peale Tervistavat joogalaagrit Hiiumaal.
"Olen südamest tänulik selle joogalaagri eest! Sain inspiratsiooni ja jõudu, mida otsima läksin :-). Raamatukogust juba A.Williami raamatudki võetud.
Liituksin suurima rõõmuga Sinu grupiga FB-s: Tervistav Teekond."
M.L.

"Aitäh järelkaja ja üldse kogu laagri eest - siiani kohati selle lummuses :) Mainin ka seda, et olen sellel neljapäeval joogatundi tulemas.
Teiseks, olen huvitatud su facebooki grupiga liitumast."
L.P.

"Aitähh, imelise nädalavahetuse eest. Lasin endal seedida ja olla ning tajuda, mis nädalavahetusel toimus... Sees on rahu, puhanud tunne, rohkem vaikust ja mõnus olemine. Koht oli imeline, toidud väga maitsvad ja lihtsad (täna kokkasid), matk silmiavav tänu Greta avardavatele pajatustele ja jooga/meditatsioon õpetlikud, mõnus. Kuulasin põnevusega, mida räägiti, arutati. Seega suur tänu kõigile osalejatele ja kindlasti korraldajatele. 🙏 Head algavat nädalat 😘"
T.P.

JOOGATUNDIDEST

Suur tänu, Aale-Triinu! Nii vajalikud ja head harjutused ning õpetused!!!
Jaksu ja edu sulle õpetamisel ja oma teadmiste jagamisel!
(aprill 2021, vaagnapõhjalihaste treeningu pooltundide tagasiside)
***
"Olen väga tänulik, et sinuga olen kokku puutunud! Sa oled imepärane spetsialist ja südamlik inimene. Tänu sulle sain uue energia ja hea meelega tegelesin yogaga!"
(aprill 2021)
***
"Aitähh, Aale-Triinu! Jube head harjutused! Vaimustuses! Eile tegin ja täna ka juba tehtud. Need vaagnap lihased on justkui vundament. Energia voolab mul ka eilsest teistmoodi."
(märts 2021, vaagnapõhjalihaste treeningu pooltundide tagasiside)
***
"Ma tahtsin veel väljendada oma tänu Sinu suurele olemusele, sellele väekale Naisele, kes Sa oled ja sellele tarkuse ilule, mida kiirgad! Suured tänud armas! Ma nautisin väga Sinu keskmes olemist ja Sinu viisi juhendada joogatundi, see kuidas Sa alustasid ja mil viisil end väljendad, sellest kiirgus sügavat kindlustunnet. 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Mulle meeldis väga, kuidas Sa tunni kokku tõmbasid, kuidas Sa tõid sisse Suure Kosmilise Ema printsiibi. 🙏🏼🙏🏼🙏🏼💗🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Armas oled! 😘""
(veebruar 2021)
***
Tund oli super!
(2020 november, joogateraapia teematunni kohta)
***
Tere Aale-Triinu, nüüd lõpuks sain läbi vaadatud niudenimmelihase video, ma tegin seda osade kaupa : ) Väga hea anatoomia osa ja suur aitäh raamatu vihje eest, selle tahan küll võtta raamatukogust.
(2020 november, järelvaadatava joogateraapia teematunni video kohtaa)
***
Hindan Aale-Triinut väga kõrgelt. Keeruline teema lihtsalt lahti seletatud. Väga suurte teamiste ja kogemustega. Koolituspäev hästi üles ehitatud, hea tasakaal füüsilise ja teoreetilise vahel. Kindlasti ootan Aale-Triinult veel sarnaseid joogapäevi ja soovin talle kõike paremat :-)
(2020 september, tagasiside Lilleorus toimunud Jooga Meistriklassi kohta "Milline joogastiil sobib Sulle? Ülevaade tänapäeva joogaliikidest.")
***
Aitäh Sulle vägeva meistriklassi eest nädalavahetusel! Väga põhjalik ja hästi edasi antud. Oled suure töö ära teinud, võiksid tihedamini selliseid päevi teha :-)
Olen kindel, et kohal olid ka joogameistrid isiklikult, olen siiani pühapäevase joogaklassi sagedusel:-)
Aitäh veelkord. Kohtumisteni matil!
(2020 september, tagasiside Lilleorus toimunud Jooga Meistriklassi kohta "Milline joogastiil sobib Sulle? Ülevaade tänapäeva joogaliikidest.")
***
Suured tänud Sulle! Tegin Tänupraktika Joogatunni täna, päikese käes aias. Kogemus on kerge ja õrn. Imeline päev elu kogemiseks. Peale silmade avamist vaatasin sädelevat praanat ja kõrgel taevas lendlevat kulli.
Ja päike on täna suviselt soe. Naudin oma kevadist puhkust 😊 Palju päikest ja soojust! Suur tänu Aale-Triinu kõigi joogatundide eest, milles olen saanud osaleda. Oled imeline juhendaja !
(2020 kevad, järelvaatamisega osalus Tänupraktika joogatunnis)
***
Tänan, eilne tänupraktika oli nii lõdvestav, et ma jäin magama! Seda pole ammu juhtunud, kuid kui silmad avasin oli ekraan must ja kell veerend 9!
(2020 kevad, ONLINE osalus Tänupraktika joogatunnis)
***

Suured tänud super, tugevalt lõõgastava meditatsiooni eest. Minu keha ja hing tänavad nii sind kui mind..😇 (2020 kevad)
***
Tänan Sind eilse imeliselt voolava ja tänulikkuse vibratsiooniga laetud ja õnnistatud tunni eest. Imeline kogemus oli. Olen seesmiselt puhtam❤️

(2020 kevad)
***
Tänud kogu hingest kallis Aale-Triinu nii vägeva ja väeka uue aasta sissejuhatuse eest jooga ja päikesemaailmas. Keha tänab mind ja mina Sind 😇🤗
(2020 jaanuar joogatöötuba "Päikesepühapäev")
***
Tere Aale-Triinu! Soovin Sind eilse praktika eest tänada! Tunnen eilsest õhtust saati olulist muutust enda sees ja tean, et see on seotud eilse sisevaatluse ja päikesetervitustega. Aitäh sulle, et selle töötoa lõid ja läbi viisid! 🌞 🔥
Namaste! 🙏
(2020 jaanuar)

***
Lõpetasin eile Teie juures Õpetatajte Majas jooga koolituse algajatele.
Kuna meid oli päris palju, siis ei tahtnud väga kõikide ees tagasisidet anda, aga teeksin seda siiski :)
Olen Teile väga tänulik nende tundide eest. Olen tegelenud joogaga ka varem spordiklubis, kus treenisime vaid füüsilist keha. Kuid nüüd Teie juures sain lisaks juurde ka hingele ja meelele midagi. Alates septembri algusest on toimunud palju muutisi minus endas. Kasvõi väikesed asjad, et alkoholi enam eriti ei taha. Kohv ei maitse üldse enam! Kui ma varasemalt jõin kuni 5 tassi päevas, siis tänaseks joon kahe nädala jooksul pool tassi. Olen rõõmsam-kuigi mu tuttavad ütlevad, et enam rõõmsamat mind olla ei saa :) Saab küll! Olen iseenda sees rõõmus, parem, ilusam :)
Suur tänu Teile!
Soovin Teile kõike kõige paremat!
(2003)

 

___________________________________________________________________________________

KUIDAS TULLA KOHALE


Koht
: Weizenbergi 20/1, Gaia kooli 3. korruse saalis.
(asukoha kaart: http://gaiakool.ee/contact)

Kaasa:
mugavad liikumist võimaldavad riided, kõik muu vajalik on kohapeal olemas!
Joogaharjutusi teeme tavaliselt paljajalu, kuid jaheduse korral on sokkides samamoodi võimalik teha.

 * * *

Kuidas tulla kohale Kadrioru joogatundi?

Otse Kadrioru trammi lõpp-peatuses, Weizenberigi
ja Poska tn nurgal, asub läbi ümara kangialuse
hoovi sisenedes suur hele roosakat tooni 3-korruseline
kivimaja, mille peauksest pääseb Gaia kooli siseepääsu
ette. Meie joogaruum sel aastal on kooli uus ja kaunis
saal, mis asub 3. korrusel. Võid trepist otse, välisriietega
kolmandale korrusele tulla.
Joogamatid ja -pleedid on aulas olemas, kaasa võtta vaid
mugavad liikumist võimaldavad joogariided. Riietuda saab
saali kõrval toas.

Parkimine
Tänaval on tasuta parkimine alates 19:00
Kadrioru staadioni suures parklas (Roheline Aas tänava lõpus) on tasuta parkimine 2h 30min.
KUMU parklas on tasuta parkimine 24 h
 

______________________

Namaste!